Foukané izolace

Foukané izolace pro rekonstruované objekty i novostavby 


Technologie foukané tepelné a zvukové izolace je použitelná jak na zateplení při kompletní rekonstrukci, tak i pro zaizolování stávajících objektů. Je vynikající pro novostavby, zvláště konstruované v nízkoenergetickém a pasivním standardu.

Při izolování stropních konstrukcí, podlah a vnějších stěn objektu můžete ušetřit až desítky procent z nákladů na vytápění v porovnání s nezaizolovanými nebo pouze částečně izolovanými objekty. V současnosti, kdy ceny všech energií pomalu rostou, je to velká výhoda.

Pokud Vás zajímají technické podrobnosti realizace, podívejte se na naše další webové stránky. 


Proč foukané tepelné izolace od nás

Foukaná tepelná izolace - máme s ní bohaté zkušenosti a jsme schopni jí zajistit v maximální kvalitě. Naše strojní vybavení dokáže pracovat se suchou i mokrou technologií.

Vlastníme též technické, akustické, hygienické či požární certifikáty, dokládající špičkovou kvalitu izolace. Ta je také stoprocentně bezpečná a rozhodně splní i vaše specifické nároky a požadavky. Kontaktujte nás a přesvědčte se o kvalitě námi poskytovaných služeb.

Foukané izolace jsou velká finanční úspora 

Dokonale zaizolované prostory k bydlení jsou dnes samozřejmostí. Rádi byste ušetřili peníze za vytápění? Chcete se doma cítit opravdu komfortně? Potom musíte mít kvalitní foukanou izolaci, která vám v příštích letech ušetří velké peníze. 

Jaké jsou hlavní výhody foukané izolace

Foukaná tepelná izolace se běžně provádí minerální vlnou. Aplikace je rychlá a nevzniká při ní žádný odpad. Nevyžaduje ani dodatečné stavební úpravy. Samotná izolace je žáruvzdorná a vysoce odolná proti stárnutí. Nenapadají ji hlodavci ani jiní škůdci, dobře odolává hnilobě a plísni. Lze ji použít i v jinak obtížně dostupných prostorách. Minerální izolace působí proti teplu i hluku. 

Provádíme foukané izolace na míru konkrétním požadavkům klientů. Mezi naše zákazníky patří majitelé novostaveb i starších objektů, kteří se rozhodnou pro rekonstrukci. Izolace se standardně realizuje u zděných staveb i dřevostaveb. Při rekonstrukcích se aplikuje na panelové a starší činžovní domy. Hodí se pro šikmé a ploché střechy, půdní prostory, různé dutiny nebo pro zděné příčky.

Foukané izolace chrání před chladem a hlukem

Za tuhé zimy budete jistě rádi, že je vaše domácnost dokonale zaizolovaná a že můžete trávit čas doma v teple. V létě naopak oceníte přednosti foukané izolace, protože do domácnosti nevpustí zbytečně mnoho tepla. Použitím foukané izolace také minimalizujete hlučnost z okolí. Ať už bydlíte blízko dálnice nebo u vlakového nádraží, nebude vám hluk vadit.

Bez foukané izolace od nás se vaše domácnost proto rozhodně neobejde. Realizovali jsme již stovky zakázek různé náročnosti. O konkrétní reference se s vámi rádi podělíme.