Foukaná celulózová izolace

Foukaná celulózová izolace

Foukaná celulózová izolace je tepelná a zvuková izolace Climatizer Plus, která má velmi široké využití. Uplatní se jak při izolaci novostaveb, tak i při rekonstrukci starších budov. Vhodnou aplikací této foukané izolace lze díky jejím vlastnostem omezit nedostatky jako například tepelné mosty nebo málo zaizolované prostory.

Použitím foukané celulózové izolace lze zaizolovat i nepřístupné dutiny a odstranit tak i kondenzaci vodních par na stropních konstrukcích. Použitím odpovídající technologie postupu lze kompletně zateplit celý dům i s fasádou. Minimalizují se tak tepelné a tím pádem i finanční ztráty způsobené nedostatečnou izolací objektů.

Celulózová izolace pro každou stavbu

Celulózová izolace je skvělým řešením pro každého, kdo staví nový dům nebo rekonstruuje starší stavbu. Aplikuje se speciálním způsobem - takzvaným foukáním (a proto se označuje jako izolace foukaná). To se provádí s pomocí speciálního stroje. Izolace na bázi celulózy zaručuje dokonalou ochranu na všech místech. Celulozová izolace je ekologická, zdravotně nezávadná a také příjemná na dotek.

Vsaďte na trvanlivou, zdravotně nezávadnou a ekologickou izolaci

Celulózová izolace má velmi dlouhou životnost, takže se nemusíte obávat její předčasné výměny. Rovněž má vynikající mechanické a tepelné vlastnosti. Její přednosti oceníte opravdu po celý rok, protože v zimních měsících chrání před chladem a během léta zase zabraňuje přehřívání domu. Foukaná celulózová izolace od nás je skvělou volbou pro každého. Vyznačuje se i vysokou odolností proti plísním, hmyzu či hlodavcům. Ani po letech tedy nehrozí její poškození.

Kontaktujte nás pro konzultaci zdarma. Poradíme vám, jak objekt co nejlépe zaizolovat.

Další informace o použití tepelné a zvukové izolace Climatizer Plus.